Anna Gunn: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
|Hip Hop | |Hip Hop | ||
|Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Katyana Arrington<br />Abby Barberio<br />Ava Barberio<br />Addison Bernier<br />Hartley Brooks<br />Sydney Brooks<br />Carrington Clark<br />Daven Dold<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Adalyn Johnson<br />Alissa Johnson<br />Ava Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Kara McNeil<br />Ashley Phillips<br />Gianna Rappa<br />Nikki Rodriguez<br />Chloe Roland<br />Avery Thornton<br />Carlin Whitney<br />Morghan Williams | |Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Katyana Arrington<br />Abby Barberio<br />Ava Barberio<br />Addison Bernier<br />Hartley Brooks<br />Sydney Brooks<br />Carrington Clark<br />Daven Dold<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Adalyn Johnson<br />Alissa Johnson<br />Ava Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Kara McNeil<br />Ashley Phillips<br />Gianna Rappa<br />Nikki Rodriguez<br />Chloe Roland<br />Avery Thornton<br />Carlin Whitney<br />Morghan Williams | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Forgiven | |||
|Open | |||
|Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Alexandra Dicastro<br />[[Anna Gunn]]<br />[[Emma Gunn]]<br />Rachael McNeil | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|The Place Where I Belong | |||
|Contemporary | |||
|Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Alexandra Dicastro<br />[[Anna Gunn]]<br />[[Emma Gunn]]<br />Alissa Johnson<br />Rachael McNeil<br />Nikki Rodriguez | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Haunted | |||
|Contemporary | |||
|Abby Barberio<br />Kyla Brannigan<br />Hartley Brooks<br />Sydney Brooks<br />Ava Calvert<br />Alexandra Dicastro<br />[[Anna Gunn]]<br />[[Emma Gunn]]<br />Hannah Koch<br />Hope Koch<br />Ashley Phillips<br />Rachel Segovia<br />Madison Shendok<br />Jessica Stroup<br />Avery Thornton<br />Sydney Tozzi | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Wait a Minute | |||
|Jazz | |||
|Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Ava Barberio<br />Kyla Brannigan<br />Hartley Brooks<br />Sydney Brooks<br />Ava Calvert<br />Alexandra Dicastro<br />[[Anna Gunn]]<br />[[Emma Gunn]]<br />Brandie Morales<br />Ashley Phillips<br />Rachel Segovia<br />Madison Shendok<br />Jessica Stroup<br />Avery Thornton<br />Sydney Tozzi | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|You Are Loved | |||
|Production | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Post Modern Jukebox | |||
|Musical Theater | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||