Anna Gunn: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 304: Line 304:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="24" |2018
| rowspan="28" |2018
| rowspan="4" |Hanging by a Thread
| rowspan="4" |Hanging by a Thread
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
Line 316: Line 316:
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Senior Small Groups
|1<sup>st</sup> in Senior Small Groups
|-
|StarQuest (Lakeland)
|2<sup>nd</sup> in Senior Small Groups<br />Senior Odyssey Award
|-
|-
| rowspan="4" |Dead Man's Arms
| rowspan="4" |Dead Man's Arms