Alexandra DiCastro: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2013
| rowspan="2" |2013
|Girl on Fire
| rowspan="2" |Girl on Fire
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|Showstopper (Lakeland)
|Showstopper (Lakeland)
|9<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Double Platinum
|9<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Double Platinum
|-
|KAR (Jacksonville)
|3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos
|-
|-
|2014
|2014
Line 100: Line 103:
|Take Control
|Take Control
|
|
|Meghan Brown<br />Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Ashley Benson<br />Kennedy Clark<br />Joanna Daley<br />Alexandra DiCastro<br />[[Anna Gunn]]<br />[[Emma Gunn]]<br />Alissa Johnson<br />Amanda Martinez<br />Kiley McDermott<br />Rachael McNeil<br />Kechauna Presley<br />Cody Robbins<br />Amanda Vail<br />Hanna Vanderley
|Meghan Brown<br />Michaela Adams<br />Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Ashley Benson<br />Kennedy Clark<br />Joanna Daley<br />[[Alexandra DiCastro]]<br />[[Anna Gunn]]<br />[[Emma Gunn]]<br />Alissa Johnson<br />Amanda Martinez<br />Kiley McDermott<br />Rachael McNeil<br />Kechauna Presley<br />Cody Robbins<br />Amanda Vail<br />Hanna Vanderley
|Showstopper (Lakeland)
|Showstopper (Lakeland)
|4<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Crystal Award
|4<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Crystal Award