Alexandra DiCastro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="8" |2018 | ||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||