Alexandra DiCastro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|2019 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2020 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||