Amanda DiCastro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 190: | Line 190: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="38" |2018 | ||
| rowspan="2" |Glass Heart | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
|StarQuest (Lakeland) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
| rowspan="4" |All I Do is Dream of You | | rowspan="4" |All I Do is Dream of You | ||
| rowspan="4" |Musical Theater | | rowspan="4" |Musical Theater | ||
| rowspan="4" |Addison Bernier<br />Cate Calvert<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Naomi Hutchison<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson | | rowspan="4" |Addison Bernier<br />Cate Calvert<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Naomi Hutchison<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
| Line 210: | Line 219: | ||
| rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Addison Bernier<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson | | rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Addison Bernier<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |7<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
| Line 225: | Line 234: | ||
| rowspan="4" |Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Kalee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Kaleigh Serridge | | rowspan="4" |Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Kalee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Kaleigh Serridge | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
| Line 240: | Line 249: | ||
| rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Addison Hollander<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson | | rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Addison Hollander<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |6<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| Line 255: | Line 264: | ||
| rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Adalyn Johnson<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Chloe Roland<br />Leyla Symphorien<br />Sophie Tozzi<br />Carlin Whitney | | rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Adalyn Johnson<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Chloe Roland<br />Leyla Symphorien<br />Sophie Tozzi<br />Carlin Whitney | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
| Line 270: | Line 279: | ||
| rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Ava Barberio<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Addison Hollander<br />Kylee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Adalyn Johnson<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Leyla Symphorien | | rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Ava Barberio<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Addison Hollander<br />Kylee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Adalyn Johnson<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Leyla Symphorien | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
| Line 285: | Line 294: | ||
| rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Sienna Fenell<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Addison Hollander<br />Naomi Hutchison<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Chloe Roland<br />Leyla Symphorien<br />Sophie Tozzi | | rowspan="4" |Katyana Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Sienna Fenell<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Mackenzie Hoag<br />Addison Hollander<br />Naomi Hutchison<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Chloe Roland<br />Leyla Symphorien<br />Sophie Tozzi | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |8<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||
| Line 300: | Line 309: | ||
| rowspan="4" |Many Dancers | | rowspan="4" |Many Dancers | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Super Groups | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Lakeland) | |StarQuest (Lakeland) | ||