Amanda DiCastro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 348: | Line 348: | ||
|- | |- | ||
|2019 | |2019 | ||
|Toy Soldier | |||
|Jazz | |||
|Katyanna Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Carrington Clark<br />Luciana Defelice<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Kalee Howell<br />Kylee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Ava Johnson<br />Tiffany Johnson<br />Chloe Roland<br />Leyla Symphorien | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
|White Flag | |||
|Contemporary | |||
|Katyanna Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Sienna Fenell<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Kalee Howell<br />Kylee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Ava Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Kelly Mchale<br />Chloe Roland<br />Kaleigh Serridge<br />Leyla Symphorien | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Doin' it Right | |||
|Open | |||
|Katyanna Arrington<br />Addison Bernier<br />Presley Brayman<br />Cate Calvert<br />Luciana Defelice<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Kalee Howell<br />Kylee Howell<br />Naomi Hutchison<br />Adalyn Johnson<br />Ava Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Chloe Roland<br />Kaleigh Serridge<br />Leyla Symphorien<br />Carlin Whitney | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
|Race to Erase | |||
|Contemporary | |||
|Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Ava Barberio<br />Ava Calvert<br />Amanda Dicastro<br />Daven Dold<br />Anna Gunn<br />Josta Heers<br />Zoey Kupcs<br />Taylor Less<br />Kelly Mchale<br />Brandie Morales<br />Jadiel Rivera<br />Avery Thornton<br />Sydney Tozzi<br />Carlin Whitney | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Hue | |||
|Contemporary | |||
|Ava Barberio<br />Ava Calvert<br />Zoey Kupcs<br />Elise Mattimoe<br />Brandie Morales<br />Jadiel Rivera<br />Avery Thornton | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
|Lightsourcing | |||
|Open | |||
|Cate Calvert<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Naomi Hutchison<br />Tiffany Johnson<br />Elise Mattimoe | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Uneven Odds | |||
|Lyrical | |||
|Ava Barberio<br />Cate Calvert<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Ava Johnson<br />Elise Mattimoe<br />Avery Thornton | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
|Wonderland | |||
|Contemporary | |||
|Katyanna Arrington<br />Addison Bernier<br />Cate Calvert<br />Bryleigh Fincham<br />Susan Foster<br />Addison Hollander<br />Naomi Hutchison<br />Tiffany Johnson | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
|Jet Set | |||
|Musical Theatre | |||
|Brianna Adamson<br />Abby Barberio<br />Ava Barberio<br />Ava Calvert<br />Luciana Defelice<br />[[Alexandra DiCastro]]<br />[[Amanda DiCastro]]<br />Daven Dold<br />Josta Heers<br />Tiffany Johnson<br />Zoey Kupcs<br />Elise Mattimoe<br />Brandie Morales<br />Jadiel Rivera<br />Avery Thornton<br />Sydney Tozzi<br />Carlin Whitney | |||
|StarQuest (Lakeland II) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||