London Barron: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Strut | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Faith Cadiz<br />Camille Cardona<br />Bella Guinnane<br />Cayli Merrell<br />Ava Suzuki | ||
|KAR | |KAR | ||
| | |Top First | ||
|- | |- | ||
|Showstopper | |Showbiz (San Jose) | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Mateo) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (San Jose) | |Hall of Fame (San Jose) | ||
| | |Judge's Choice | ||
|} | |} | ||