Emmy Kaiden: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 105: Line 105:
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />3<sup>rd</sup> Runner-Up for<br />Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars
|-
|-
|
|Showbiz (Riverside)
|
|
|-
|-
Line 124: Line 124:
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance
|-
|-
|
|Showbiz (Escondido)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Diamond Solos
|-
|-
|
|
Line 198: Line 198:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2018
| rowspan="6" |2017
|
|
|
|
Line 235: Line 235:
|
|
|-
|-
| rowspan="16" |2019
| rowspan="7" |2018
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Lexi Klimuck<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka
|Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Lexi Klimuck<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
|Showbiz (Escondido)
|
|
|Scarlet Aberg<br />Ava Balda<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Genevieve Kieffer<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |Scarlet Aberg<br />Ava Balda<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Genevieve Kieffer<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter
|Scarlet Aberg<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Lexi Klimuck<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
|Showbiz (Escondido)
|
|
|Rylie Anderson<br />Nycole Bidwell<br />Cade Clark<br />Hailey Demcho<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />[[Sofia Mah]]<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka<br />Cecilia Wong
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |Scarlet Aberg<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Lexi Klimuck<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka
|Scarlet Aberg<br />Sophia Bodendorf<br />Charlie Butler<br />Piper Camm<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Lexi Klimuck<br />Annabelle Mang<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
|Showbiz (Escondido)
|
|
|Scarlet Aberg<br />Rylie Anderson<br />Sophia Bodendorf<br />Charlie Butler<br />Piper Camm<br />Hailey Demcho<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Sydney Madurzak<br />Annabelle Mang<br />Sofia Mcclendon<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |Rylie Anderson<br />Nycole Bidwell<br />Cade Clark<br />Hailey Demcho<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Sofia Mah<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka<br />Cecilia Wong
|Rylie Anderson<br />Charlie Butler<br />Piper Camm<br />Katie Castelli<br />Cade Clark<br />Hailey Demcho<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Sydney Madurzak<br />Annabelle Mang<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka<br />Cecilia Wong
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2019
|
|
|
|Showbiz (Escondido)
|Showbiz (Escondido)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Scarlet Aberg<br />Sophia Bodendorf<br />Charlie Butler<br />Piper Camm<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Lexi Klimuck<br />Annabelle Mang<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|
|
|Showbiz (Escondido)
|Showbiz (Escondido)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Scarlet Aberg<br />Rylie Anderson<br />Sophia Bodendorf<br />Charlie Butler<br />Piper Camm<br />Hailey Demcho<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Sydney Madurzak<br />Annabelle Mang<br />Sofia Mcclendon<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|
|
|Showbiz (Escondido)
|Showbiz (Escondido)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Rylie Anderson<br />Charlie Butler<br />Piper Camm<br />Katie Castelli<br />Cade Clark<br />Hailey Demcho<br />Angelika Edejer<br />Emmerson Gestring<br />Auden Gwilliam<br />Sydney Madurzak<br />Annabelle Mang<br />Riley Platenberg<br />Scotlynn Potter<br />Coltrane Vodicka<br />Cecilia Wong
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|
|
|Showbiz (Escondido)
|Showbiz (Escondido)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|
|
|Showbiz (Escondido)
|Showbiz (Escondido)
|
|