Haley Messick: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 39: Line 39:
|6<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum
|6<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |2008
|2008
|Sarajevo
|Sarajevo
|
|
Line 46: Line 46:
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum
|-
|Snake
|
|
|Sumner Merrill
|Showstopper (Anaheim II)
|8<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |2009
| rowspan="2" |2009
Line 76: Line 69:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2007
|Wonderful World
|
|
|Jordan Morales<br />Sumner Merrill
|Showstopper (Anaheim II)
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum
|-
|-
|2008
|2008