Haley Messick: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2007 | |||
|Animal Nature | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Tatum Wright<br />Tiffany Stipp<br />Jordan Morales<br />[[Haley Messick]]<br />Sumner Merrill<br />Camryn Conforti<br />Kaitlyn Campbell<br />Aimee Bruns<br />[[Kiara Brown]] | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|9<sup>th</sup> in Junior Small Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
|Tornado | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Tiffany Stipp<br />Jordan Morales<br />Jordan Rossi<br />[[Haley Messick]]<br />Sumner Merrill<br />Kaitlyn Campbell<br />Aimee Bruns<br />[[Kiara Brown]]<br />ChristieAnn Bengtson<br />Brianna Alvarez | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|9<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
|Cry | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Alexandria Wilson<br />Sabrina Tapia<br />Michaela Stewart<br />Brooke Steiner<br />Samantha Rossi<br />Rachel Moore<br />[[Haley Messick]]<br />Kierra Fischer<br />Kenzie Fischer<br />Mikal Ewing | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Platinum | |||
|} | |} | ||