Haley Messick: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 64: | Line 64: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |||
|2012 | |||
|Manipulation | |||
| | |||
| | |||
|Chloe Wilson | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|6<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios<br />Double Platinum | |||
|} | |} | ||
| Line 197: | Line 205: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2012 | ||
|Poison | |Poison | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 204: | Line 212: | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||