Haley Messick: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 205: | Line 205: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2012 | ||
|Poison | | rowspan="2" |Poison | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|Shannon Mather | | rowspan="2" |Shannon Mather | ||
|Dominique Arciniega<br />[[Ally Robinson]]<br />Natalie Conn<br />Bella Fritch<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Haley Messick]]<br />[[Autumn Miller]]<br />[[Jessie Presch]]<br />Chloe Quast<br />[[Sarah Shepherd]]<br />Madison Smith | | rowspan="2" |Dominique Arciniega<br />[[Ally Robinson]]<br />Natalie Conn<br />Bella Fritch<br />[[Audrey Lee]]<br />[[Haley Messick]]<br />[[Autumn Miller]]<br />[[Jessie Presch]]<br />Chloe Quast<br />[[Sarah Shepherd]]<br />Madison Smith | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Large Groups<br />Crystal Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Never Again | | rowspan="3" |Never Again | ||