Lainey Hess: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 67: Line 67:
|1<sup>st</sup> in Little League Solos
|1<sup>st</sup> in Little League Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2021
| rowspan="3" |2021
| rowspan="2" |Amazing Maizey
| rowspan="2" |Amazing Maizey
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="2" |Musical Theatre
Line 77: Line 77:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Clockwork
|Clockwork
| rowspan="2" |Contemporary
|Contemporary
| rowspan="2" |Ashley Massicotte
|Ashley Massicotte
|24/7 (Birmingham)
|
|-
|Tremaine
|Tremaine
|
|