Lainey Hess: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 125: Line 125:
|
|
|-
|-
| rowspan="14" |2022
| rowspan="15" |2022
| rowspan="3" |River Deep
| rowspan="3" |River Deep
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 150: Line 150:
|1<sup>st</sup> in Future Champion Title Solos
|1<sup>st</sup> in Future Champion Title Solos
|-
|-
| rowspan="5" |Everything<br />Evaporates
| rowspan="6" |Everything<br />Evaporates
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |Ashley Massicotte
| rowspan="6" |Ashley Massicotte
|In10sity (Sarasota)
|In10sity (Sarasota)
|Mini Con10der
|Mini Con10der
|-
|-
|Radix (Tampa)
|Radix (Tampa)
|5<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege
|-
|Radix (Orlando)
|5<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege
|5<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege
|-
|-