Lainey Hess: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 716: | Line 716: | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (Lakeland) | |Showbiz (Lakeland) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="24" |2024 | |||
| rowspan="2" |Barbie Tingz | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |Grace Abdo | |||
Eliana Bellant | |||
Kennedy Blackmer | |||
Aysiah Boulware | |||
Johanna Bryant | |||
Arianna Cloud | |||
Kinzley Dragoonis | |||
Kayla Gamboa | |||
[[Lily Hackney]] | |||
Camberlyn Harvey | |||
Aubrey Haugh | |||
Serenity Hayes | |||
Bailey Heller | |||
Olivia Heller | |||
[[Lainey Hess]] | |||
[[Hannah Jackson]] | |||
Adriana Marzano | |||
Shaleigh Pinto | |||
[[Alex Schumann]] | |||
[[Ella Schumann]] | |||
Ella Sullivan | |||
Vesper Woo | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
|did not place | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||