Lily Hackney: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 152: | Line 152: | ||
|Tremaine | |Tremaine | ||
| | | | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Temple | |||
|Contemporary | |||
|Ashley Massicotte | |||
|JUMP (New Orleans) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solo | |||
|} | |} | ||
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 152: | Line 152: | ||
|Tremaine | |Tremaine | ||
| | | | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Temple | |||
|Contemporary | |||
|Ashley Massicotte | |||
|JUMP (New Orleans) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solo | |||
|} | |} | ||