Avery J. Hall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 227: | Line 227: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2020 | ||
| rowspan="2" |Girls Just Wanna Have Fun | | rowspan="2" |Girls Just Wanna Have Fun | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 262: | Line 262: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Callen Tharp<br />Isabel House<br />[[Avery Hall]]<br />Charla Davis<br />[[Ansley Hawkins]]<br />Zoey Blaylock<br />Ava Anderson | | rowspan="2" |Callen Tharp<br />Isabel House<br />[[Avery Hall]]<br />Charla Davis<br />[[Ansley Hawkins]]<br />Zoey Blaylock<br />Ava Anderson | ||
|Beyond the Stars (Gatlinburg) | |||
| | |||
|- | |||
|In10sity (Birmingham) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Work | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Beyond the Stars (Gatlinburg) | |Beyond the Stars (Gatlinburg) | ||
| | | | ||