Avery J. Hall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 115: | Line 115: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2018 | | rowspan="3" |2018 | ||
|Just Us Chickens | | rowspan="3" |Just Us Chickens | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
|Meg Deck | | rowspan="3" |Meg Deck | ||
|Isabel House | | rowspan="3" |Isabel House | ||
| | |Starsystems (Pigeon Forge) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |StarQuest (Knoxville) | ||
| rowspan=" | |2<sup>nd</sup> in Petite Duets/Trios<br />Petite Duet/Trio Costume | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | |In10sity (Atlanta) | ||
| rowspan=" | |3<sup>rd</sup> in Elite Mini Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2019 | |||
| rowspan="4" |Hey Mickey | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" |Kendall King | |||
| rowspan="4" |[[Emma Kate Caires]]<br />Brynleigh Diedrich | |||
|StarQuest (Nashville) | |StarQuest (Nashville) | ||
|1<sup>st</sup> in Nova Petite Duets/Trios | |||
|- | |||
|Starsystems (Montgomery) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Starsystems ( | |Starsystems (Nashville) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Starsystems Nationals (Myrtle Beach) | |Starsystems Nationals (Myrtle Beach) | ||