Emma Kate Caires: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 68: | Line 68: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Hey Mickey | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Kendall King | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Emma Kate Caires]]<br />Brynleigh Diedrich | ||
| | |StarQuest (Nashville) | ||
|1<sup>st</sup> in | |1<sup>st</sup> in Nova Petite Duets/Trios | ||
|- | |||
|Starsystems (Montgomery) | |||
| | |||
|- | |||
|Starsystems (Nashville) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Starsystems Nationals (Myrtle Beach) | |Starsystems Nationals (Myrtle Beach) | ||