Emma Kate Caires: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>DazzlingDancer16 |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Lost In Space | |||
|Open | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="18" |2020 | | rowspan="18" |2020 | ||