Brynlee Larson: Difference between revisions

>DazzlingDancer16
created
 
>DazzlingDancer16
mNo edit summary
Line 2: Line 2:
{{InfoboxDancer|name=Brynlee Larson|dance studios=Reed Performing Arts Company|gender=Female|hair color=Blonde|age=7|profession=Student <br> Dancer|nationality=American|hometown=Missouri|eye color=Blue}}
{{InfoboxDancer|name=Brynlee Larson|dance studios=Reed Performing Arts Company|gender=Female|hair color=Blonde|age=7|profession=Student <br> Dancer|nationality=American|hometown=Missouri|eye color=Blue}}
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+\Solos
|+Solos
!Year
!Year
!Name
!Name
Line 50: Line 50:
|Charlotte Ellison
|Charlotte Ellison
|Hall Of Fame (Kansas City)
|Hall Of Fame (Kansas City)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}