Brynlee Larson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2025 | ||
| rowspan="5" |Movin | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
|Rainbow (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals<br />(Daytona Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |The Passenger | | rowspan="5" |The Passenger | ||
| rowspan="5" |Open | | rowspan="5" |Open | ||