Aaliyah Dixon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 276: | Line 276: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="27" |2018 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
| Line 369: | Line 369: | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Fuego | |||
| rowspan="3" |Production | |||
| rowspan="3" |Many Dancers | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | |||
|- | |- | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| Line 875: | Line 887: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||