Aaliyah Dixon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 766: | Line 766: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Production Lines | |2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Production Lines | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Satisfaction | |||
|Jazz | |||
|Addi Heroux <br> [[Angelina Elliott]] <br> Ana Santos <br> Izzie Mariotti <br> Nate Boesen <br> Veronica Bass <br> Lucy Mae Dunn <br> Livi Chiu | |||
|24/7 (Des Moines) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Groups | |||
|} | |} | ||