Kaia Landa: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="8" |2017
| rowspan="5" |2017
|Forever Young
|Forever Young
|Lyrical
|Lyrical
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Elise Schumacher<br /> [[Harlow Ganz]]<br /> [[Kaia Landa]]<br /> Sienna Hoy<br /> Skye Smiley<br /> Sophie Degraf
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Elise Schumacher<br /> [[Harlow Ganz]]<br /> [[Kaia Landa]]<br /> Sienna Hoy<br /> Skye Smiley<br /> Sophie Degraf
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|Follow the Leader
|Jazz
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Ava Mccraine<br /> Avely Reese<br /> Brooklyn Mohs<br /> Bryn Thompson<br /> Carrigan Paylor<br /> Elena Huot<br /> Olivia Chiu<br /> Sloan Eckstein
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
Line 33: Line 27:
|Jazz
|Jazz
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Alyssa Elser<br /> Bella Moore<br /> Braylin Uselding<br /> Camilla Clark<br /> Claire Bunnell<br /> Eleanor Bernstein<br /> Elise Schumacher<br /> Gemma Asfour<br /> Haley Ritter<br /> Isabella Vosper<br /> [[Kaia Landa]]<br /> Kali Kosek<br /> Kayla Reese<br /> Maggie Wallander<br /> Maya Zimba<br /> Olivia Chiu<br /> Reagan Schoen<br /> Sophie Degraf
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Alyssa Elser<br /> Bella Moore<br /> Braylin Uselding<br /> Camilla Clark<br /> Claire Bunnell<br /> Eleanor Bernstein<br /> Elise Schumacher<br /> Gemma Asfour<br /> Haley Ritter<br /> Isabella Vosper<br /> [[Kaia Landa]]<br /> Kali Kosek<br /> Kayla Reese<br /> Maggie Wallander<br /> Maya Zimba<br /> Olivia Chiu<br /> Reagan Schoen<br /> Sophie Degraf
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|Pop
|Jazz
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Ashley Moyzis<br /> Ava Marinaro<br /> Ava Mccraine<br /> Avely Reese<br /> Brock Lippert<br /> Brooklyn Alstead<br /> Brooklyn Mohs<br /> Bryn Thompson<br /> Camryn Westrum<br /> Carrigan Paylor<br /> Elena Huot<br /> Emily Stretmater<br /> Jj Kissoon<br /> Kailee Graumann<br /> Laura Lowry-Luther<br /> Liliana Mischke<br /> Maija Neugebauer<br /> Makenzie Kaesviharn<br /> Maxine Lundsgaard<br /> Olivia Chiu<br /> Reese Barry<br /> Skye Blondin<br /> Sloan Eckstein
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|Bibbidi Bobbidi Boo
|Tap
|[[Aaliyah Dixon]]<br /> Ashley Moyzis<br /> Ava Marinaro<br /> Ava Mccraine<br /> Avely Reese<br /> Brock Lippert<br /> Brooklyn Alstead<br /> Brooklyn Mohs<br /> Bryn Thompson<br /> Camryn Westrum<br /> Carrigan Paylor<br /> Elena Huot<br /> Emily Stretmater<br /> Jj Kissoon<br /> Kailee Graumann<br /> Laura Lowry-Luther<br /> Liliana Mischke<br /> Maija Neugebauer<br /> Makenzie Kaesviharn<br /> Maxine Lundsgaard<br /> Olivia Chiu<br /> Reese Barry<br /> Skye Blondin<br /> Sloan Eckstein
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|