Jessica Ice: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>90sMacaron |
||
| Line 238: | Line 238: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="3" |1999 | |||
|Lady Bug | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Those Lazy Hazy Crazy Days of Summer | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Workin’ 9 to 5 | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2010 | | rowspan="5" |2010 | ||