D'Angelo Castro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 232: | Line 232: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | ||
|- | |- | ||
|2018 | | rowspan="2" |2018 | ||
|Me & My Shadow | | rowspan="2" |Me & My Shadow | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|[[Ruby Castro]] | | rowspan="2" |[[Ruby Castro]] | ||
|JUMP (Orlando) | |JUMP (Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
|ASH Nationals (Orlando) | |||
|N/A | |||
|- | |- | ||
|2019 | |2019 | ||