D'Angelo Castro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 232: | Line 232: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Crystal Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Me & My Shadow | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Ruby Castro]] | ||
|JUMP (Orlando) | |JUMP (Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
|NUVO (Miami) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |- | ||