D'Angelo Castro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2018 | ||
|Home | |Home | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 150: | Line 150: | ||
|4<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Judge's Pick | |4<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Judge's Pick | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Religious Beggar | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
|StarQuest (Fort Lauderdale) | |StarQuest (Fort Lauderdale) | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Elite 8 Mr. StarQuest | |1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Elite 8 Mr. StarQuest | ||
|- | |||
|Revolution (Fort Lauderdale) | |||
|1<sup>st</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Mr. Revolution | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Miami) | |NUVO (Miami) | ||