D'Angelo Castro: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 143: Line 143:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2018
| rowspan="10" |2018
|Home
|Home
|Contemporary
|Contemporary
Line 150: Line 150:
|4<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Judge's Pick
|4<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Judge's Pick
|-
|-
| rowspan="5" |Religious Beggar
| rowspan="6" |Religious Beggar
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
|StarQuest (Fort Lauderdale)
|StarQuest (Fort Lauderdale)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Elite 8 Mr. StarQuest
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Elite 8 Mr. StarQuest
|-
|Revolution (Fort Lauderdale)
|1<sup>st</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Mr. Revolution
|-
|-
|NUVO (Miami)
|NUVO (Miami)