Tiffany Moliver: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2014 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |You've Got the Love | ||
|Showstopper (Fort Lauderdale) | |Showstopper (Fort Lauderdale) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Crystal Award | |4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Crystal Award | ||
|- | |||
|StarQuest (Fort Lauderdale) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Jump (Miami) | |Jump (Miami) | ||