Audriana Nier: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 197: | Line 197: | ||
|Showstopper (Woodbridge) | |Showstopper (Woodbridge) | ||
|10<sup>th</sup> in Junior Large Groups | |10<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |||
| rowspan="7" |2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
|Lights | |||
| | |||
|Clarke Budd<br />[[Tessa Stallings]]<br />[[Alyssa Stallings]]<br />Niyah Chapman<br />Jenna Sison<br />Emily Dixon<br />[[Audriana Nier|Audrie Nier]] | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
|10<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Lancaster) | |||
| | |||
|} | |} | ||