Audriana Nier: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 201: Line 201:
|
|
|
|
|Trey Rich<br />Livia Elswick<br />Kendal Perry<br />Fatima Mosley<br />Camryn McMurray<br />Alyssa Knott<br />Savannah Logan<br />Niyah Chapman
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
|
|
|
|Trey Rich<br />Savannah Logan<br />Niyah Chapman<br />Livia Elswick<br />Kendal Perry<br />Fatima Mosley<br />Camryn McMurray<br />Alyssa Knott
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|
|
Line 210: Line 216:
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|10<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|10<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Tyler Dukes<br />Trey Rich<br />Savannah Logan<br />Niyah Chapman<br />Niara Downing<br />Mckenzie Edwards<br />Kennedy Young<br />Kendal Perry<br />Kayley Childs<br />Jamella Necira<br />Gahnia Lewis<br />Fatima Mosley<br />Camryn McMurray<br />Ava Garland<br />Alyssa Knott<br />Christal Newman
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|
|
Line 220: Line 225:
|
|
|
|
|
|Trey Rich<br />Livia Elswick<br />Kennedy Young<br />Kendal Perry<br />Isabella Rogofsky<br />Alyssa Knott<br />Savannah Logan<br />Niyah Chapman<br />Jenna Sison
|Showstopper (Lancaster)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (Lancaster)
|Showstopper (Lancaster)
|
|
Line 242: Line 241:
|
|
|-
|-
| rowspan="15" |2019
|
|
|
|