Elle Tosh: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 240: | Line 240: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Jade Flanders<br />Lauren Fleury<br />Fontana Frazier<br />Zoe Hanson<br />Tyler Kerbel<br />Emily Kirchhoff<br />Gabrielle Koenig<br />Claire Mattson<br />Megan Mayer<br />Gabrielle Natalizio<br />Sydney Petrofske<br />Jordan Schindler<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />Malory Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />Ashley Witek | |Jade Flanders<br />Lauren Fleury<br />Fontana Frazier<br />Zoe Hanson<br />Tyler Kerbel<br />Emily Kirchhoff<br />Gabrielle Koenig<br />Claire Mattson<br />Megan Mayer<br />Gabrielle Natalizio<br />Sydney Petrofske<br />Jordan Schindler<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />Malory Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />Ashley Witek | ||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="16" |2017 | |||
| rowspan="2" |Missy | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Allison Slamann<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Adventures in Your Own Backyard | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Josie Fox<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Jade Flanders<br />Josie Fox<br />Erin Halada<br />Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Cara Michaelson<br />Sydney Petrofske<br />Allison Slamann<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Jade Flanders<br />Josie Fox<br />Erin Halada<br />Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Cara Michaelson<br />Sydney Petrofske<br />Allison Slamann<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Jade Flanders<br />Josie Fox<br />Erin Halada<br />Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Cara Michaelson<br />Sydney Petrofske<br />Allison Slamann<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Jade Flanders<br />Josie Fox<br />Erin Halada<br />Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Cara Michaelson<br />Gabrielle Natalizio<br />Sydney Petrofske<br />Allison Slamann<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Jade Flanders<br />Josie Fox<br />Erin Halada<br />Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Cara Michaelson<br />Gabrielle Natalizio<br />Sydney Petrofske<br />Allison Slamann<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Jade Flanders<br />Josie Fox<br />Erin Halada<br />Zoe Hanson<br />Kaylah Harris<br />Gabrielle Koenig<br />Cara Michaelson<br />Gabrielle Natalizio<br />Sydney Petrofske<br />Allison Slamann<br />Arianna Stadler<br />Alana Strehl<br />[[Elle Tosh]]<br />[[Sophie Tosh]]<br />Ashley Witek | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="21" |2018 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |Hall of Fame (Sandusky) | ||
| | | | ||