Sophie Tosh: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 157: Line 157:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge
|-
|-
| rowspan="2" |2020
| rowspan="3" |2020
|When I Go
|
|Lauren Adams
|24/7 (Chicago)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock
|-
| rowspan="2" |After Dark
| rowspan="2" |After Dark
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 167: Line 173:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />You Rocked
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />You Rocked
|-
|-
| rowspan="4" |2021
| rowspan="5" |2021
| rowspan="4" |The
| rowspan="5" |The
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |Christa Smutek
| rowspan="5" |Christa Smutek
|Jump (Overland Park)
|Jump (Overland Park)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|NUVO (Indianapolis)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Runner-Up for Senior<br />Female BreakOut Artist
|-
|-
|NUVO (Nashville)
|NUVO (Nashville)
Line 531: Line 540:


==Videos==
==Videos==
<center><youtube width="400" height="240">bRpidmYDNWY</youtube><youtube width="400" height="240">tjwiOxWZLP8</youtube></center>
<center><youtube width="300" height="175">fBl8JXT2T5M</youtube></center>


===Broken Hearted===
===Broken Hearted===