Sophie Tosh: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 157: | Line 157: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2020 | ||
| rowspan="2" |After Dark | | rowspan="2" |After Dark | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 173: | Line 167: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />You Rocked | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />You Rocked | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |The | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Christa Smutek | ||
|Jump (Overland Park) | |Jump (Overland Park) | ||
|4<sup>th</sup> in Senior Solos | |4<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Nashville) | |NUVO (Nashville) | ||
| Line 366: | Line 357: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2012 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2016 | | rowspan="7" |2016 | ||
| Line 540: | Line 671: | ||
==Videos== | ==Videos== | ||
<center><youtube width=" | <center><youtube width="400" height="240">bRpidmYDNWY</youtube><youtube width="400" height="240">tjwiOxWZLP8</youtube></center> | ||
===Broken Hearted=== | ===Broken Hearted=== | ||