Sophie Tosh: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
| rowspan="3" |Reflection | | rowspan="3" |Reflection | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |unknown | ||
|Hall of Fame (Grand Rapids) | |Hall of Fame (Grand Rapids) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 100: | Line 100: | ||
| rowspan="3" |A Swan Song | | rowspan="3" |A Swan Song | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |unknown | ||
|Hall of Fame (Grand Rapids) | |Hall of Fame (Grand Rapids) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />MVP Award | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />MVP Award | ||
| Line 110: | Line 110: | ||
|1<sup>st</sup> in Elite Starz 12-14 Solos | |1<sup>st</sup> in Elite Starz 12-14 Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2018 | ||
| rowspan="5" |Sweat | | rowspan="5" |Sweat | ||
| rowspan="5" |Open | | rowspan="5" |Open | ||
| Line 146: | Line 146: | ||
|Jump (Chicago) | |Jump (Chicago) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Gold | |6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />High Gold | ||
|- | |||
| rowspan="2" |It's a Man's World | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|League of Champions (Chicago) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Jump (Chicago) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2019 | | rowspan="4" |2019 | ||
| Line 166: | Line 175: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2020 | ||
|When I Go | |||
|unknown | |||
|Lauren Adams | |||
|24/7 (Chicago) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock | |||
|- | |||
| rowspan="2" |After Dark | | rowspan="2" |After Dark | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 703: | Line 718: | ||
==Videos== | ==Videos== | ||
<center><youtube width=" | <center><youtube width="300" height="175">wiPKjFfNGfY</youtube><youtube width="300" height="175">fBl8JXT2T5M</youtube></center> | ||
===Broken Hearted=== | ===Broken Hearted=== | ||