Sophie Tosh: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 292: | Line 292: | ||
|[[Elle Tosh]] | |[[Elle Tosh]] | ||
|Jump (Chicago) | |Jump (Chicago) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2020 | |||
| rowspan="2" |Le Plat Pays | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |[[Elle Tosh]] | |||
|Jump (Chicago) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios<br />You Rocked | |||
|- | |||
|NUVO (Indianapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|} | |} | ||