Morgan Anderson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 77: Line 77:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2018
| rowspan="6" |2018
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |Unravel
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
Line 86: Line 86:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|-
|LOC (Minneapolis)
|did not place
|-
|-
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
Line 96: Line 99:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2019
| rowspan="5" |2019
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |Untouchable
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |Open
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-
|LOC (Minneapolis)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)