Morgan Anderson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Unravel | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 86: | Line 86: | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Minneapolis) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
| Line 96: | Line 99: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Untouchable | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Minneapolis) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||