Brooke Kosinski: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 222: Line 222:
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="5" |2021
| rowspan="3" |La Vie En Rose
| rowspan="5" |La Vie En Rose
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="5" |unknown
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
Line 234: Line 234:
|24/7 (Pittsburgh)
|24/7 (Pittsburgh)
|10<sup>th</sup> in Senior Solos
|10<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|Intrigue (pittsburgh)
|2nd Place Senior
2nd Place Contemporary
|-
|Intrigue (liverpool)
|5th Place Senior
|}
|}