Brooke Kosinski: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 186: | Line 186: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|2018 | | rowspan="3" |2018 | ||
|The Sky in the Room | | rowspan="3" |The Sky in the Room | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|unknown | | rowspan="3" |unknown | ||
|24/7 (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
|JUMP (Pittsburgh) | |||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |NUVO (Pittsburgh) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
| Line 240: | Line 246: | ||
|Intrigue (Liverpool) | |Intrigue (Liverpool) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |5<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|2022 | |||
|One of You | |||
|Lyrical | |||
|unknown | |||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||