Josie Lutz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 252: Line 252:
|
|
|-
|-
| rowspan="14" |2021
| rowspan="15" |2021
| rowspan="7" |Our Love
| rowspan="7" |Our Love
| rowspan="7" |Open
| rowspan="7" |Open
Line 277: Line 277:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |It is Time
| rowspan="8" |It is Time
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="7" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="8" |[[Chelsea Jennings]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
Line 285: Line 285:
|LOC (Minneapolis)
|LOC (Minneapolis)
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|-
|24/7
|24/7
Line 301: Line 304:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2022
| rowspan="10" |2022
| rowspan="4" |When a Moment<br />Becomes a Memory
| rowspan="4" |When a Moment<br />Becomes a Memory
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
Line 317: Line 320:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |After the Rain
| rowspan="5" |After the Rain
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="5" |
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|JUMP (Kansas City)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
Line 325: Line 334:
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Hymne A L'amour
|Hymne A L'amour