Mackenzie Meissner: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 74: Line 74:
|10<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|10<sup>th</sup> in Junior Solos<br />High Gold
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="3" |2022
| rowspan="2" |Aftermath
| rowspan="2" |Aftermath
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 82: Line 82:
|NYCDA (Mobile)
|NYCDA (Mobile)
|
|
|-
|My Love
|unknown
|NUVO (Memphis)
|10<sup>th</sup> in Teen Solo
|}
|}