Mackenzie Meissner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Call Me Maybe | |||
| | |||
|Jump (Greenville) | |||
|10<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female JUMP VIP | |||
|} | |} | ||