Isabella Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 189: Line 189:
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |[[Molly Long]]
| rowspan="2" |[[Molly Long]]
|24/7 (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|NUVO (Anaheim)
|NUVO (Anaheim)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|24/7 (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|}
|}