Isabella Kouznetsova: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 176: Line 176:
|Top Mini Soloist
|Top Mini Soloist
|-
|-
| rowspan="5" |2023
| rowspan="6" |2023
| rowspan="2" |Antigravity
| rowspan="2" |Antigravity
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 186: Line 186:
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|-
|-
| rowspan="3" |Bowl of Cherries
| rowspan="4" |Bowl of Cherries
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |[[Molly Long]]
| rowspan="4" |[[Molly Long]]
|24/7 (Anaheim)
|24/7 (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 197: Line 197:
|NYCDA (Santa Clara)
|NYCDA (Santa Clara)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Adrenaline (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}