Lauren Donzis: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2014 | | rowspan="2" |2014 | ||
| rowspan="2" |Little Red | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Elizabeth Donzis]] | |||
|NYCDA | |||
| | |||
|- | |||
|Energy | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
|2018 | |||
|Years | |Years | ||
| | | | ||