Lauren Donzis: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 90: Line 90:
|
|
|Charlotte Cogan<br />Daniella Sperro<br />Avery Bergman<br />Annie Finemel<br />Valentina Acosta<br />Alyssa Balbier<br />Amanda Chong<br />Brooke Bergman<br />Dylan Small<br />[[Sage Rosen]]<br />Zane Smith
|Charlotte Cogan<br />Daniella Sperro<br />Avery Bergman<br />Annie Finemel<br />Valentina Acosta<br />Alyssa Balbier<br />Amanda Chong<br />Brooke Bergman<br />Dylan Small<br />[[Sage Rosen]]<br />Zane Smith
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 97: Line 97:
|
|
|Sara Finemel<br />Avery Bergman<br />Ava Casden<br />Alyssa Balbier<br />Dylan Small<br />Daniella Sperro<br />Sophie Brooks<br />Noa Brenner<br />Melrose Torres<br />Cosy Emmerich<br />[[Sage Rosen]]<br />Jasmine Singer<br />Amanda Chong
|Sara Finemel<br />Avery Bergman<br />Ava Casden<br />Alyssa Balbier<br />Dylan Small<br />Daniella Sperro<br />Sophie Brooks<br />Noa Brenner<br />Melrose Torres<br />Cosy Emmerich<br />[[Sage Rosen]]<br />Jasmine Singer<br />Amanda Chong
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 104: Line 104:
|
|
|Avery Bergman<br />Carys Cheshire<br />Cosy Emmerich<br />Daniella Sperro<br />Katrina Chong<br />Emma Grisham<br />Sophie Brooks<br />Ruby Block<br />Alyssa Balbier<br />Amanda Chong<br />Ava Casden<br />Dylan Small<br />Jasmine Singer<br />Zane Smith<br />Sara Finemel
|Avery Bergman<br />Carys Cheshire<br />Cosy Emmerich<br />Daniella Sperro<br />Katrina Chong<br />Emma Grisham<br />Sophie Brooks<br />Ruby Block<br />Alyssa Balbier<br />Amanda Chong<br />Ava Casden<br />Dylan Small<br />Jasmine Singer<br />Zane Smith<br />Sara Finemel
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 111: Line 111:
|
|
|Finley Lawton<br />Katrina Chong<br />Misha Carens<br />Dylan Small<br />Ruby Block<br />Davina Ephraim<br />Galatea Karinja<br />Cosy Emmerich
|Finley Lawton<br />Katrina Chong<br />Misha Carens<br />Dylan Small<br />Ruby Block<br />Davina Ephraim<br />Galatea Karinja<br />Cosy Emmerich
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 118: Line 118:
|
|
|Julia Tabor<br />Mia Piran<br />Ruby Block<br />Ava Casden<br />Cosy Emmerich<br />Dylan Small<br />Hannah Zeiger<br />Katrina Chong<br />Misha Carens<br />Noa Brenner<br />Sara Finemel<br />Avery Bergman
|Julia Tabor<br />Mia Piran<br />Ruby Block<br />Ava Casden<br />Cosy Emmerich<br />Dylan Small<br />Hannah Zeiger<br />Katrina Chong<br />Misha Carens<br />Noa Brenner<br />Sara Finemel<br />Avery Bergman
|
|Showstopper (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 126: Line 126:
|Sila Akcora<br />Katy Cassel<br />Jamison Dean<br />Katie Furlong<br />Emma Heckerman<br />Mado Henry<br />Sarah Howell<br />Sally Mcleod<br />Avery Smith<br />Skylar Tuckett<br />Violet Varner
|Sila Akcora<br />Katy Cassel<br />Jamison Dean<br />Katie Furlong<br />Emma Heckerman<br />Mado Henry<br />Sarah Howell<br />Sally Mcleod<br />Avery Smith<br />Skylar Tuckett<br />Violet Varner
|Hall of Fane (Redondo Beach)
|Hall of Fane (Redondo Beach)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}