Lauren Donzis: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 208: | Line 208: | ||
|Heather Corbet | |Heather Corbet | ||
|Episode 1 | |Episode 1 | ||
|- | |||
|2023 | |||
|''Winx Club'' | |||
|Student | |||
|Voice Role | |||
|} | |} | ||
| Line 231: | Line 236: | ||
|Amanda | |Amanda | ||
|Originally titled: ''The Code'' | |Originally titled: ''The Code'' | ||
|- | |||
|2022 | |||
|''A Christmas Mystery'' | |||
|Maddie Pierce | |||
|TV Movie | |||
|} | |} | ||