Diana Kouznetsova: Difference between revisions
| Line 204: | Line 204: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |I Rise With the Sun<br />Yellow Fever<br />Her Secrets | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Timmy Blankenship | ||
|Revive (San Diego) | |Revive (San Diego) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 225: | Line 225: | ||
|Adrenaline (Los Angeles) | |Adrenaline (Los Angeles) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Harajuku Girl | |Harajuku Girl | ||