Diana Kouznetsova: Difference between revisions

Line 204: Line 204:
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="7" |2023
| rowspan="9" |2023
| rowspan="6" |I Rise With the Sun<br />Yellow Fever<br />Her Secrets
| rowspan="8" |I Rise With the Sun<br />Yellow Fever<br />Her Secrets
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="6" |Timmy Blankenship
| rowspan="8" |Timmy Blankenship
|Revive (San Diego)
|Revive (San Diego)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
Line 225: Line 225:
|Adrenaline (Los Angeles)
|Adrenaline (Los Angeles)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|NUVO (Glendale)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|Ultra Dance (Ontario)
|
|-
|-
|Harajuku Girl
|Harajuku Girl